Ułatwienia dostępu

Fundację wspiera

Wspieramy małych pomocników natury!

Zaczęliśmy skromnie — od jednego ula na dachu naszej firmy. Dzięki temu mamy własny miód, z którego korzystamy przez cały rok! Postanowiliśmy zrobić więcej… Razem z fundacją PszczołaMusiByć w jednym z najczystszych regionów Polski — na Warmii — zbudowaliśmy pasiekę, a do wspólnego pomagania zaprosiliśmy naszych Klientów i Partnerów biznesowych.

PROJEKT KOLOROWA PASIEKA

Stworzyliśmy projekty graficzne nowych uli zaprojektowane przez naszych grafików! Pasieki ich autorstwa umieściliśmy na stronie www.zielonyprojekth2h.tech, a naszych Klientów zachęcaliśmy do głosowania!

Rywalizacja była zacięta i o pyłek kwiatowy zwyciężyła pasieka złożona z uli zaprojektowana przez Artura Ruduchę, naszego Senior Art Directora, który odwzorował życie pszczół z przymrużeniem oka. Ponieważ tylko jedne głos mniej zdobyła artystyczna, malarska wizja pasieki naszej Senior Art Director Kasi Kossak, podzieliliśmy się pracą nad przeniesieniem projektów na prawdziwe ule. Przez kilka dni w naszym firmowym ogrodzie trwały prace malarskie, a efekt przerósł oczekiwania! Wymalowane ule wysłaliśmy do pasieki, gdzie zostały zasiedlone przez nowe pszczele rodziny!


KWIETNA UCZTA

O wszystkim poinformowaliśmy naszych Klientów, dając im szansę na spełnienie kolejnego dobrego uczynku dla pszczół i wszystkich pożytecznych, dzikich zapylaczy. W podziękowaniu za głosowanie wysłaliśmy im przesyłkę z przygotowanymi przez fundację nasionami rodzimych roślin zapewniających pyłek i nektar, czyli pokarm niezbędny do życia naszych małych przyjaciół! Zachęciliśmy do wysiania nasion wokół siebie, od parków, doniczek na parapetach, tarasach czy balkonach, po dzikie zakątki ogrodu. 

POMAGANIE JEST SŁODKIE!

Pszczoły zyskały nowe ule i profesjonalną opiekę także poza okresem miodowym. A co z miodem? Miód z naszej wspólnej pasieki w spersonalizowanych słoiczkach regularnie będzie trafiał do naszych Klientów i Partnerów, którzy pracując z nami, przyczyniają się do pomagania małym pomocnikom natury. Bo dobro wraca, a pomaganie pszczołom jest słodkie!

Firmowa pasieka

H2H_logo
Human2Human

Human2Human Sp. z o.o. dostarcza klientom cyfrowe rozwiązania optymalizujące procesy w zakresie CRM, programów lojalnościowych, CX oraz komunikacji OMNICHANNEL. Jednocześnie specjalizujemy się w dziedzinie audytów higieny i bezpieczeństwa danych — oceniamy sposób ich przetwarzania (gromadzenia i przechowywania), a także prowadzimy procesy optymalizacyjne w organizacjach naszych Klientów.

Chcemy być w czołówce firm polskich i europejskich, które w zdecydowany sposób wyznaczają standardy działania przeciwko zmianom klimatycznym. Jako H2H.tech jesteśmy świadomi ogromnej odpowiedzialności, jaką mamy wobec naszych klientów oraz społeczeństwa – dlatego angażujemy się w eko inicjatywy, podążając w kierunku zrównoważonego rozwoju naszego przedsiębiorstwa i podejmujemy zdecydowane zobowiązanie na rzecz neutralności klimatycznej. Zagrożenia klimatyczne i redukcja śladu węglowego stały się elementem naszej strategii biznesowej i zarządzania ryzykiem. Wierzymy w taki model odpowiedzialnego rozwoju firm, który wykracza i wyprzedza obowiązujące normy i regulacje w tym obszarze. W 2021 roku skompensowaliśmy 57,1 ton CO₂e wspierając program wymiany kuchenek do gotowania na czystsze emisyjnie i bezpieczniejsze w Malawi oraz wspierając program rozwoju energii słonecznej w Indiach.

Do 2030 r. osiągniemy neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla w całej naszej działalności.

Human2Human Sp. z o.o.
Bastionowa 37
61-663 Poznań