Ułatwienia dostępu

Fundację wspiera

webrange - duża ikona

Jak Webrange pomaga owadom zapylającym?

Agencja Marketingowa Webrange od początku bierze aktywny udział w życiu Fundacji Ekologicznej Pszczoła Musi Być. Jej właściciele prywatnie wspierają wszelkie działania pro ekologiczne, nic więc dziwnego, że cała Agencja zaangażowała się we współpracę.

Po stronie Webrange spoczywało opracowanie i wdrożenie planu marketingowego dla Fundacji. Działania Agencji skupiają się między innymi na edukacji społecznej i propagowaniu idei pomocy owadom zapylającym, w tym pszczole miodnej, oraz konieczności zachowań proekologicznych w codziennym życiu każdego człowieka. Do realizacji strategii wykorzystywane są media społecznościowe, artykuły w mediach, kampanie reklamowe, działania pozycjonerskie. Do niej należy także odpowiedzialność za oprawę wizualną działań Fundacji – jak stworzenie strony internetowej, branding, materiały zdjęciowe i video.

Agencja adoptowała także dwie rodziny pszczele, które stanowią zalążek firmowej pasieki.

Firmowa pasieka

WebRange-logo - ikona
Agencja webrange

Webrange to Agencja Interaktywna, zajmująca się szeroko rozumianymi działaniami marketingowymi w internecie. W ofercie firmy znajduje się pozycjonowanie, obsługa kampanii reklamowych PPC, tworzenie stron i sklepów internetowych.

Agencja istnieje od ponad 15 lat.

webrange sp. z o.o.
ul. Dzielna 10/6,
25-213 Kielce